poniedziałek, 26 marca 2012

ohh i love you sunshine!

Czy tylko ja czując pierwsze słońce i zapach nadchodzącej jesieni mam ochotę wskoczyć w dres, założyć słuchawki i pobiec gdzieś przed siebie?
Rok temu zawarłam pakt ze swoim rowerem, więc w tym czas na zmiany. Hmm może bieganie i skakanka? To jeszcze idzie do rozpatrzenia, wszystko zależy od czasu i chęci (które zazwyczaj szybko mnie opuszczają:D)

Jak już jesteśmy przy ciele... Moją miłością od dawien dawna są tatuaże! Sama stałam się posiadaczką już 4 malunków na skórze.Pamiętam swój pierwszy- truskawka. Skrywana pod bransoletkami, przed siłą wyższą.
Tatuaże zawsze kojarzyły mi się z wolnością, wyrażaniem siebie i przede wszystkim odwagą.
Tak wiem, tatuaże są teraz cool i ma je co druga panienka- kwiatki, sratki, ptaszki, kokardki. bla bla bla...

Tatuaż jest na całe życie, nie można podążać za tym, co jest 'modne'. Dziś gwiazdki mogą być fajne a już za rok oklepane, szpecące i powodujące u nas zażenowanie. Moje tatuaże może i nie są jakieś wyszukane, ale mają swoje przesłanie. Każdy z nich jest ważną częścią mojego życia, czymś, czego nie będę nigdy żałować, bo jak można żałować kawałka własnej duszy?

Podziwiam na obrazkach pięknie wytatuowane rękawy czy nogawki, sama jednak ograniczam się do małych ale znaczących wzorów, choć w przyszłości planuję jakieś większe 'dzieło', jednak jak znam siebie na zapale się zakończy i zrobię jakieś małe 'coś' :D
Tatuaże są naprawdę piękne! Wystarczy przemyślany wzór, dobry tatuażysta i mogą być ozdobą na całe życie! Ten obrazek rozwiał wszelkie moje wątpliwości na temat tego, jak wyglądają tatuaże na starość:

A Wy co myślicie o tatuażach? Macie jakieś? Pochwalcie się:D

Kiss, T

4 komentarze:

 1. Anonimowy3/26/2012

  imie chlopaka? odwazne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy3/26/2012

  ten drugi gdzie jest

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy3/28/2012

  ja bym chciała serduszko albo małe ptaszki na nadgarstku, ale się boje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy2/03/2013

  ja mam na nadgarstku .. nie bój się prawie nie boli :P

  OdpowiedzUsuń

Dzięki!:*