niedziela, 1 kwietnia 2012

Premonition

Cześć! Zaśmieciłam Was ostatnio rysunkami:) Przepraszam. Kilka dni temu odebrałam jednak próbki wydruków na pewne wydarzenie i powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczona! Tak idealnego efektu za niską cenę jeszcze nie widziałam! Kolory są bardzo żywe, nie ma żadnych 'kropek' jak na zdjęciach o za małej rozdzielczości. Nic! Są idealne, sama mogłabym gapić się na nie non stop!

Wczoraj oglądałam wraz z moim Księciuniem film `Przeczucie`.

Nie do końca byłam do niego przekonana, ponieważ spodziewałam się bajki fantasy. Jakie było moje zaskoczenie gdy film okazał się dryfowanie pomiędzy realistycznym snem a jawą.
Pewnego dnia Linda (S. Bullock) dowiaduje się, że jej mąż zginął w wypadku samochodowym. Następnego dnia budzi się jednak przy.. żywym mężu!

Fabuła filmu jest naprawdę ciekawa, cały film cały czas trzyma w niepewności. Ciągle trzeba mysleć, zastanawiać się. To jest właśnie dobry film!
Nawet po obejrzeniu długo z Mężem dyskutowaliśmy jaki w końcu był koniec Jim żyje czy nie. I wiecie co? Nadal nie wiem!:D
Jak najbardziej polecam film ludziom którzy nie znoszą banałów tak jak ja.

Na koniec mam dla Was jednak mały rysunek:

Honka, która stwierdziła, ze ma zeza haha:)

A teraz już uciekam nakarmić mojego królika, który by zwrócić moją uwagę rzuca mi w plecy wszystkim co znajdzie w swojej klatce;d

buziaki, T

3 komentarze:

  1. te film jest świetny, również na prawdę polecam ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj tam.. taki mały delikatny zezik ^^ za to jakie bujne włosy :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki!:*