czwartek, 31 maja 2012

Lady

Cześć! Co dzień tyle Was tu wchodzi, a ja nie mam prawie nic. Dlatego dam tylko szkic, który jest w fazie kończenia:)  Początkowo coś poprzestawiało mi się w ustawieniach pędzla i nawet nie zauważyłam, jak szkic wyszedł... niebieski! Cóż, wypadki chodzą po ludziach.Niedługo powinnam mieć więcej czasu na rysowanie ponieważ najprawdopodobniej będzie mnie tydzień w łóżku...:(
Doprowadziłam niestety swój organizm do totalnego wykończenia, co skończyło się wczorajszą wizytą w szpitalu, a teraz czekają mnie ogromy badań. Jedyny + za pobieranie krwi :))


Choć już dawno zabrałam się za prawo jazdy, jedyne co zniosłam, to teorię i kilka godzin jazdy. Nie tak dawno otrzymałam jednak darmowy kurs wraz z egzaminem! Postawiłam sobie więc za cel ukończyć prawko do końca wakacji. Po całym pakiecie teorii w swojej poprzedniej szkole jazdy nie wiedziałam w ogóle nic. W Taunusie jest inaczej. Na dzień dobry dostaje się rozpiskę ze wszystkimi zajęciami (nawet pierwsza pomoc jest!!). Ze wszystkimi jest się na 'Ty' więc panuje naprawdę fajna atmosfera.
Może i czas abyście Wy wzięli się za prawko?

Możecie zerknąć na fan page szkoły jazdy Taunus.
https://www.facebook.com/SzkolaJazdyTaunus

`Umiesz już chodzić? Czas nauczyć się jeździć!`:))

Kiss, T

3 komentarze:

Dzięki!:*