niedziela, 11 listopada 2012

Hair

Niestety, moje umiejętności informatyka już się wyczerpały, a mój komputer jest w opłakanym stanie. Tablet nie reaguje na rysik, zawiasy jakoś się poluzowały, zatrzask się połamał, a klawisze touchpada są wciśnięte, że nawet rozkręcenie kompa nic nie dało. Cóż, czeka go wypad do serwisu Asusa.
A ponieważ nie mam tabletu, nie mam nowych bazgrołów:(  Wprawdzie znalazłam kilka starych (i muszę stwierdzić, że niezłych) szkiców tuszem i piórkiem. Więc muszę się uśmiechnąć do Babci coby skorzystać z jej skanera, ponieważ mój w dziwnych okolicznościach stracił szybkę;pp

A ponieważ musiałam uporządkować wszystko z dysku, postanowiłam zrobić kilka takich postów dla pocieszenia;) Za każdym razem obiecuję sobie, że nie będę zbierać takich śmieci,a  zawsze mój laptop jest pełen folderów z badziewiami z netu;p cóż, taka chyba kobieca natura co?:)


Dziś trochę włosów:
Długie, lśniące włosy, to coś o czym marzy każda dziewczyna. Zawsze wyglądają na idealne: rozpuszczone, związane, kręcone czy proste. Niestety nie zawsze jest tak jak chcemy i nie każda z nas może poszczycić się długimi kudłami. Nie zawsze to zasługa prostownicy, farb czy innych czynników na które same narażamy nasze włoski. Mogłyśmy to odziedziczyć. Na szczęście mamy takie możliwości jak przedłużenie włosów.
Możliwości jest kilka.
Ja korzystałam z doczepów:) Jest to naprawdę bezpieczny sposób na świetną fryzurę.
Wystarczy 15 min i można sie cieszyć długimi kłakami:))

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana posiadam do sprzedania jeden zestaw włosków clip in z certyfikatem, że są to włosy w 100% naturalne.
Zestaw  składa się z 7 taśm (75g włosów). Jak mówiłam są to włosy naturalne, można więc je kręcić, prostować,myć, suszyć, poddawać innym obróbkom pod wpływem temperatury, a co najważniejsze farbować!!
Sama korzystałam z podobnego zestawu i jestem bardzo zadowolona, lecz długość moich włosów a doczepów różni się 5 cm więc nie ma sensu ich zakładać i tylko leżą:(
Ich kolor to ciemny blond, jednak kolor wygląda tak jak na pierwszym zdjęciu.
Najlepsze w clipach jest to, ze za ich pomocą można stworzyć ombre. Włosy w ogóle nie odstają od naturalnych, więc nikt się nie domyśli, że są doczepione. Można z ich pomocą stworzyć wiele ciekawych upięć. Polecam:)
Zainteresowani proszeni o kontakt na adres e-mail: t.gliszczynska@gmail.com2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie zdjęcia od razu włącza mi się motywacja odchudzania,ćwiczenia itp :P he he

    OdpowiedzUsuń
  2. Długie włosy zawsze fajnie wyglądają, tylko wymagają pielęgnacji, odżywek itd. ;P
    Obserwuję sobie.:D

    OdpowiedzUsuń

Dzięki!:*