niedziela, 1 września 2013

Borgholzhausen

Cześć!!
Wiem, wiem już sama prawie uwierzyłam w to, że zapomniałam o tym miejscu, ale jednak nie. Przepraszam za tak długą nieobecność, jednak Ci, którzy ciągle zaglądają na mojego floga wiedzą, jak dużo się zmieniło:)

W ciągu dwóch dni spakowałam wszystkie swoje rzeczy i zamieszkałam ponad 700 km od swojego rodzinnego domu. Nowe miejsce, nowy kraj, nowe życie.

Wiadomo, nie zawsze jest tak pięknie i kolorowo jak na zdjęciach, ale czy ktoś powiedział, że będzie łatwo? Inaczej jest, kiedy jesteśmy blisko domu, rodziny; inaczej kiedy mamy tak daleko do rodzinnego domu, który jest schronem, bliskich mamy tylko na fotografii, a jedyne co nam pozostaje, to tęsknota.
Nie będę sobie już psuć humoru, dlatego zostawiam Was z kilkoma zdjęciami z Borgholz.
Mam nadzieję, że do usłyszenia niebawem:))
T.

6 komentarzy:

 1. Mieszkanie samemu nigdy nie jest proste. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak. już wcześniej mieszkałam sama więc to mnie nie przeraża. tylko dziwię się że zamieszkałam w Niemczech, tak daleko od domu na dodatek nie znając dobrze niemieckiego:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pretty superior post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed reading your web publication posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon.
  Toddlers bob sleigh game

  OdpowiedzUsuń
 4. Please tell me that youre going to keep this up! Its so great and so important. I cant wait to read more from you. I just really feel like you know so substantially and know how to make people listen to what youve to say. This blog is just also cool to be missed. Excellent stuff, seriously. Please, PLEASE keep it up!
  Sracing Game

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne zdjęcia i to ostatnie z tym widokiem, ślicznie ! :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki!:*