sobota, 26 maja 2012

Dno

Chyba wpadłam w totalne twórcze dno i nie mam totalnie weny do rysowania.. Ba! Do zrobienia czegokolwiek. Jedynie zebrałam się w końcu w sonie i zrobiłam legginsy galaxy. To tyle mojej twórczej działalności.

Problem w tym, że faktycznie życie osobiste a konkretniej zawirowania w nim odbijają się na tym, że nic mi się nie chce, co powoduje między innymi zastój tu na blogu. Nie chcę jednak żebyście o mnie zapomnieli, więc co nieco skrobię:)

W mam nadzieję niedługim czasie planuję kolejny (!) tatuaż. Tfu! Pamiętam jak dziś, kiedy dokładnie dwa lata temu robiłam swoją truskawkę z postanowieniem, ze to tylko ten jeden. Zawsze się tak mówi.Na prawdę nie spotkałam jeszcze osoby, która miałaby jeden tatuaż. Nie chodzi mi tu o takie osoby, które swój tatuaż mają kilka miesięcy, ale o takie, które mają już tatuaż baardzo długo.

Oczekując na to, aż Anabi znajdzie dla mnie trochę czasu przeglądam w sieci tatuaże. Stało sie to już moim nałogiem!:)Na koniec najlepsze życzenia dla wszystkich mam. Nawet jeśli wasze dzieci są najwredniejszymi dziećmi pod słońcem, cieszcie się z każdego dnia, który spędzicie razem z nimi. Cieszcie się.
T.


6 komentarzy:

 1. cudowny ostatni obrazek, ajjj : )

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałabym mieć Twoje ręce i Twój talent. cudna jesteś. pozdrawiam i zapraszam na precious-woman.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy5/28/2012

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Honey I`m watching u for a while! I like your blog and I was thinking...maybe we can follow each other! tell me what do you think, kisses :X

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie u Ciebie!pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Też bym chciała tatuaż :)

  en pierwszy piękny i piórka :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki!:*